İnsan Kaynakları

Q26q8G.png

Y6Y0m6.pngGromedya olarak işimizin niteliklerine hakim, müşterilerimize değer veren, insana ve çevreye saygılı kişilerin seçilmesine yönelik bir politika izliyoruz. Personelimizin amaçları doğrultusunda etkin ve verimli çalışmasını sağlayacak, ajansımızın hizmet kalitesini artıracak rahat ve güvenli bir iş ortamı için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Ajansta çalışma bilincinin oluşturulması, çalışanlar arasında işbirliği ve dayanışmayı geliştirici, motivasyon arttırıcı eğitimler düzenleyerek personelimize kariyer planlamada rehberlik etmeyi hedefliyoruz.

LDBrro.png

  • Personelimizin sektör hakkında bilgi, becerisini arttırmak, iyi tutum ve davranışlar kazandırmayı amaçlayan eğitimler düzenlemek,
  • Çalışanların performansını objektif olarak ölçmek ve ödüllendirmek
  • Gelişimin sürekli olarak devam etmesine elverişli işyeri ortamını sağlamak,
  • Nitelikli işgücünü yaratmak ve bu doğrultuda müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak,
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek kaliteli bir hizmet sunmak,

RDWMMR.pngGromedya Tasarım Stüdyosu olarak "Eşitlik" ilkesini benimsemiş durumdayız. Gromedya ücret politikası, personel kademelerine, güncel piyasa durumuna ve performans değerlendirmelerimize bağlı olarak belirlenmekte ve güncellenmektedir. Sabit ücret anlayışımız yoktur.

Çalışanlarımızın bağlılığını arttırmak ve nitelikli çalışanların Gromedya bünyesinden bağlılıklarını kopartmamak adına ödül yönetimi uygulanmaktadır. Çalışanlar, kendilerinden beklenen performansları aşan başarılar gösterdikleri takdirde ödüllendirilirler.

qv5L7d.jpg

Sizide aramızda görmekten gurur duyarız.


Bilgi için Biz Sizi Arayalım

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

icon

Çelebiler Mah. 137. Cad. No:6 Kat 1 Daire 6 Merkez/ISPARTA

telefon +90 535 050 2631 / +90 553 091 65 11

google-harita